בלוג

מה חדש אצלנו ? אז ככה..

תל חניון מגיע לחנות האפליקציות של גוגל

יום חמישי 17 יולי 2014 17:26 0

Android app on Google Play תל חניון הינו שירות חינמי המספק מידע אודות זמינות החניונית באיזור תל-אביב. בימים אלו נעלה את הגרסה הראשונה של תל-חניון ל-Google Play חנות האפליקציות של גוגל עבור מכשירי אנדרויד. 

 

 

 

אתר חדש עבור חברת ERPdex!

יום שלישי 05 נובמבר 2013 00:36 0

ERPdex Logoהסתיימה העבודה על האתר החדש של חברת ERPdex. האתר החדש מבוסס על מערכת ניהול התכנים DotNetNuke אשר הותאמה לצרכיה השיווקיים והחברתיים של ERPdex.

המערכת מספקת תמיכה ביותר משפה אחת - באתר של ERPdex יישמנו שתי שפות : אנגלית ועברית (כיוון שפה שונה).

erpdex הינה חברת ייעוץ שמתמחה במתן פתרונות עסקים וטכנולגיים בסביבת SAP לחברה צוות יועצים מומחה עם ניסיון שנצבר המתמחה ביישום מודולי מימון ופיננסים במערכות ה-ERP המובילות.

 

 

הגרסה העברית עלתה לאוויר!

יום ראשון 25 אוגוסט 2013 18:40 0

האתר שלנו - מבוסס על מערכת ניהול התוכן Lemoon התעדכן עם גרסה חדשה בעברית. אשר מאפשרת מבנה עמוד מימין-לשמאל ו-Bindings מובנים במערכת.

הינך בעמוד צופה בגרסה העברית, לגרסה האנגלית לחץ כאן (English version).

 

 

תל-חניון עלה לגמר

יום חמישי 22 אוגוסט 2013 15:37 0

Finals Notice

תל-חניון הינו שירות חינמי המאפשר איתור חניונים ציבוריים ברחבי תל אביב על בסיס מקום פנוי. השירות עלה לאוויר באפריל ומועמד לשלב הגמר בתחרות האפליקציות של עיריית תל אביב.

 תל-חניון ימצא עבורך את החניונים הציבוריים הנמצאים בקרבתך ויודיע לך על כמות החניות הפנויות בכל אחד מהחניונים בהתאם למידע המתקבל מאחוזות חוף.

 

 

 

 

לבן בכפר - האתר החדש באוויר

יום חמישי 22 אוגוסט 2013 15:33 0

www.lavan-il.co.il
האתר מבוסס nopCommerce - לבן בכפר - עולה לאוויר. לאחר שלושה שבועות של עיצוב מחדש והסבת הנתונים הקיימים של החברה לפלטפואמה החדשה.

nopCommerce הינה פלטפורמת מסחר אלקטרוני מאובטחת, גמישה ביותר וניתנת להתאמה אישית. nopCommerce היא מערכת מסחר אלקטרוני בקוד פתוח הטובה ביותר! המערכת בנויה בעזרת הכלים הבטוחים והמתקדמים ביותר של מייקרוסופט - Asp.Net, MVC, SQLServer

אנו מברכים את לבן בכפר על הצעד החדש ומאחלת להם בהצלחה!

 

 

 

 

NewYorkSpeed.com - מוסיפים תמיכה במחוות נגיעה באתר למכשירים ניידים

יום חמישי 22 אוגוסט 2013 15:28 0

iosslider is a jQuery plugin which allows you to integrate a customizable, cross-browser content slider into your web presence. Designed for use as a content slider, carousel, scrolling website banner, or image gallery.

In this project we Integrated iOS Slider into AspDotNetStorefront eCommerce Website to add a responsive and mobile friendly user interface for image browsing.

you can view the result by visiting www.newyorkspeed.com , on your mobile device.